KONST / Litografier / Färglitografi 13955583
nr 1395 5583
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 201/210, bladets mått: 53x36cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:39:24
100 kr
200 kr
250 kr